הבית שלכם יכול לעבוד בשבילכם! – פאנלים סולאריים ובניה קלה, כל מה שאתם צריכים לדעת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מתכננים לבנות בית וחושבים על בניה קלה, ירוקה וטובה לסביבה? בית שיאפשר לכם להפיק ממנו את המירב וכשתרצו גם תוכלו לשנות ולעצב אותו מחדש כרצונכם? בית שיהיה מוכן מהר ותוכלו להיכנס ולגור בו כמה שיותר מהר? הגעתם למקום הנכון.

אז מהי בעצם בניה קלה?

בניה קלה היא בניה המאופיינת בחומרים איכותיים אך קלים ותכנון מראש על ידי אדריכלים ומעצבים שיפיקו עבורכם, יחד אתכם את בית חלומותיכם או המבנה שדמיינתם, גם אם מדובר במבנה ציבורי כמו גן ילדים, בית ספר, בניין משרדים, מבנה ספורט ועוד, הבניה הקלה מתאימה למגוון רחב של צרכים! הבניה עצמה נעשית במפעל לאחר התכנון האדריכלי, המבנה נבנה בחלקים ומובל לשטח עליו יותאם לבסוף. את השטח מכינים מראש ואת המבנה מתכננים כך שיתאים לטבע הסובב אותו לבסוף ואף ינצל את משאבי הטבע באופן הנכון ביותר כמו אור השמש לתאורה אופטימלית, בנית החלונות והזויות כך שרוח נעימה תוכל לקרר את המבנה בימים החמים ואף מאפשרת להתקנת לוחות סולאריים ביעילות וקלות ועל ידי כך שימוש באור השמש להפקת חשמל ידידותית שתשמור על הסביבה ואפילו תגרום לכם להרוויח! כן כן הבית שלכם יכול לייצר עבורכם הכנסה פסיבית .

היתרונות של לוחות סולאריים ואיך זה עובד:

לוחות סולאריים הם לוחות המפיקים חשמל מאור השמש. אור השמש מגיע אל הפאנל והטכנולוגיה שבו ממירה את האור והחום לחשמל, הבית המחובר לרשת הסולארית עושה שימוש באנרגיה המופקת, את עודפי האנרגיה הפאנלים מזרימים לשימוש של רשת החשמל, על העודפים תקבלו קרדיט או תשלום וכאשר אין יצור של אנרגיה כמו בלילה או בחורף לא תצטרכו לשלם על חשמל! והיתרון הכי גדול, תור זמן ממוצע של שמונה שנים לערך ההפרש שבין ההחזר על עלות ההתקנה ושווי השימוש בחשמל יתאזנו לא תצטרכו יותר לשלם חשבונות חשמל ! חשבו כמה חשבונות חשמל תחסכו.

ירוק מבחוץ וירוק מבפנים

מבנה הבנוי בבניה קלה הנקראת גם בניה ירוקה, מתאים במיוחד בשביל התקנת לוחות סולאריים והשימוש בהם יחד עשוי להיות משתלם במיוחד, גם לסביבה אך גם מבחינה כלכלית עבורכם, כפי שכבר הבנתם בניה ירוקה מנצלת ומשמרת את משאבי הטבע הכלולים בשטח המבנה, כאשר יש ניצול נכון של משאבים אלו, תוכלו לחסוך באנרגיה והוצאות רבות, לדוגמא, שימוש במזגן או דוד חשמלי, כאשר בבניה קלה, פרמטרים אלו נלקחים בחשבון מראש ובתכנון מחושב ניתן לצמצם את הצורך של שימוש במיזוג או דוד שמש כיוון שהבית מאפשר לכם להנות מרוח נעימה ומים חמים מדוד שמש המוצב במיקום הכי נכון, גג סולארי בנוסף יהווה עבורכם פתרון מושלם לצריכת חשמל מחושבת, ככל שתשתמשו בפחות חשמל כך הרווח שלכם מהחשמל המופק מהלוחות הסולאריים שלכם יגדל

גם לשמור על הסביבה וגם להרוויח

בניה קלה היא בניה ירוקה, מהירה ואיכותית, בבניה קלה אנו משתמשים בחומרים איכותיים, רמת הגימור גבוה ומהירות העבודה תאפשר לכם לתכנן את בית חלומותיכם ואף לעבור לגור בו די מהר במקום לחכות לפרוצדורות ארוכות, בירוקרטיה ועיכובים. יתרון נוסף וירוק במיוחד בבניה קלה הוא צמצום משמעותי בייצור פסולת במהלך הבניה, שימוש בחומרים קלים אך איכותיים וטובים לסביבה, הבית יפיק פחות זיהום במהלך השנים בהשוואה לבית בבניה מסורתית, התקנת לוחות סולאריים בקלות תשדרג את רמת החיים שלכם וכאשר תרצו לשנות ולשפץ את הבית ניתן לעשות זאת בעלות ידידותית ובמהירות.