"אנחנו הדור הראשון שחש את ההשפעה של שינויי האקלים והדור האחרון שנלחם בהם".

הצד הפיננסי של מערכת סולארית

מערכת סולארית כאפיק השקעה  

מערכת סולארית מאפשרת לאנשים פרטים ועסקים לתת תרומה ועזרה לסביבה  ופחתה של שימוש בנפט וחומרים מזיקים לסביבה, בנוסף עם מערכת סולארית ניתן  לייצר חשמל סולאר י אשר יפיק לכם רווחים ויחסוך בהוצאות החשמל.  

בשנים האחרונות מפאנלים סולארים ומערכת סולארית נחשבים כאפיק השקעה המניב  תשואה נהדרת ביחס לאפיקי השקעה נוספים וסביר שיחזיר את עצמו לאחר 4-6 שנים בלבד. בפאנלים סולארים ניתן להשתמש על גבי גגות פרטים למטרת דיור ,  השקעה, או מבנים מסחריים ותעשייתים .  

מדינת ישראל מעניקה מגוון הטבות לבעלי גגות פרטיים ומסחריים ומספקת תמריצים  נהדרים על מנת לעזור להם להקים מערכת סולארית על הגג , לייצר חשמל ולעזור  לסביבה. 

יכולות מימון הניתנות לכולם ללא יוצא מהכלל 

כיום עלויות מימון מערכת סולארית אפשריות לכולם ללא יוצא מן הכלל ואין צורך להיום  בעל הון רב ומופר ך. הבנקים מציעים אפשרויות מימון נהדרות לאדם הפרטי והעיסקי  עם הטבות בלעדיות בשונה מאפיקי השקעה אחרים.  

יש לזכור שלמות הו זל ת המחירים של מערכת סולארית בשנים האחרונות העלות עדיין  איננה זולה , אך כפי שצויין ההשקעה מתשלמת במיוחד ויכולה לספק תשואה בגובה   .מההשקעה 16-27% 

עיקר ההוצאה במערכת סולארית הם הקולטים הסולאריים אשר יקרי ם מיתר  המערכת, המחיר נקבע לפי השטח הגג והאזור בו מוקמת המערכת ומשתנה ממקום  למקום, לפני התקנת ה מערכת יש לבחור היטב את השטח ולהתאים את הצעת המחיר  בהתאם.  

אז מה באמת משפיע על העלות של מערכת סולארית?  

עלות המערכת מושפעת ישירות מההספק המותקן וכמובן שזה משפיע גם על  ההכנסות של המערכת הסולארית. בדרך כלל ההספק המותקן נמדד על פי קוט"ש –  קילוואט שיא KWP השיטה הזו מאפשר השוואה בין פאנלים סולארים ובין היצרניות  השונות ומשפיע ישירות על הצעת המחיר. 

להמחשה: שטח גג של 50 מ"ר עם פלאטות סולאריות יכול לייצר כ KW .8 ובכך ניתן  למדוד את עלות המערכת על פי כמה קילוואט היא יכולה לייצר וכמה כסף היא תוכל  לייצר לבעליה.  

מערכת סולארית כאפיק השקעה מעניינת אתכם?  

התקשרו אלינו מומח י מערכות סולארית עוד היום 050-310-9191