גנרטור סולארי ומערכת סולארית: חשמל זמין, כל הזמן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מערכת סולארית בבית היא אחת המערכות החשובות ביותר שכל בית חייב להחזיק. המערכת הסולארית, הכוללת בראש וראשונה גנרטור סולארי ואיכותי, נטענת באופן עצמאי באמצעות אור השמש. בנוסף, ניתן לטעון את המערכת באמצעות רשת החשמל הביתית. זה אמנם מבטל את היתרונות שלה, אבל מאפשר טעינה של הסוללה במצב שבו אור השמש מוסתר, או בלילה. מהי מערכת סולארית ומי צריך אותה? מה היתרונות של מערכת סולארית על פני הגנרטור הישן והטוב? איך פועל הגנרטור הסולארי? במאמר שלפניכם נעסוק במוצר חדשני וייחודי המסייע לשמור על סביבה ירוקה, ובה בעת לנהל חיים עם כל היתרונות של העידן המודרני. 

גנרטור סולארי לשטח – מי צריך אותו ומתי

מאז נכנס לשימוש, המצאת רכישת הגנרטורים הסולאריים בעקומה של עלייה מתמדת. גנרטור סולארי מסייע להשגת המטרות כדלקמן:

  1. אספקת חשמל סדירה: המחולל הסולארי מאפשר אספקת חשמל  סדירה, ללא כל תלות בחברת החשמל. 
  2. ביטוח מפני הפסקות חשמל: בבתי עסק, מפעלים ומשרדים שונים, גנרטור סולארי מבטיח זרם חשמל רציף, גם במקרים של הפסקת חשמל ארוכה.
  3. סביבה ירוקה: החשמל שהגנרטור הסולארי מפיק הוא ירוק ואיננו מזהם
  4. שקט: הגנרטור הסולארי הוא שקט מאד.

בעלי עסקים, בעלי מפעלים שונים או מי שנוהג לשהות בשטח לעיתים מזומנות, יכול להפיק תועלת מרובה ממחולל סולארי. 

מייצרים חשמל מהשמש – בקלות

הגנרטור הסולארי הינו מכשיר הממיר את אנרגית השמש אשר מצויה בשפע בארצנו הקטנה, והופך אותה לחשמל. בשורות לעיל כבר נמנו היתרונות של הגנרטור הסולארי. עם זאת, יתרון נוסף ראוי כאן לציון – התפעול של הגנרטור הסולארי איננו דורש לשאת יחד איתו גם את הדלק. בנוסף, המחולל הזה הוא קל מאד לתפעול ואין בו את אותן הבעיות אשר קיימות במחוללים הישנים והטובים – מנוע לא נדלק, אין מספיק דלק ובעיקר – הרעש הבלתי נסבל של המחולל. גנרטור סולארי הוא, לפיכך, פתרון הולם עבור מגוון רחב של מצבים וצרכים 

איך פועל הגנרטור הסולארי

המחולל הסולארי הוא למעשה אמצעי אגירה של אנרגיית השמש. גנרטור סולארי כולל את הקולט – האמצעי הקולט את האור והחום של השמש, ממיר אותם לאנרגיה ומעביר את האנרגיה הזאת לסוללה. הסוללה כשלעצמה מאפשרת, בעת הצורך, לעשות שימוש באנרגיה שנאגרה למגוון רחב של שימושים. ככל שעבר הזמן, אגירת האנרגיה מתבצעת במהירות גדולה יותר. בנוסף, הסוללות של הגנרטור הסולארי יכולות לאחסן כמות גדולה של אנרגיה, שעשויה להספיק לזמן ארוך יחסית. כל זאת ללא רעש, ללא שימוש בדלק מזהם ועם כמה שפחות חלקים נעים, שנוטים מטבעם להתקלקל. אם יש לך עניין לרכוש מחולל סולארי איכותי, זה בהחלט המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב לשילוב עתודות חשמל בטוחות לצד שמירה על הסביבה.